top of page
eKOLOJİK KONUT ÇÖZÜMLERİMİZ.png

Kentsel Planlama ve Enerji

Özellikle kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere şehir planlama konularında enerji alt yapısının kurulması, yenilenebilir enerji kaynaklarının planlara dahil edilmesi, uygulamalarının yapılması ve geleceğin şehirlerinin kurulması konularında; planlama süreçleri danışmanlığı ve müşavirlik hizmetleri için yanınızdayız.

Türkiye Elektrik Sistemi konusundaki tecrübe ve bilgi birikiminden kaynaklı güven ile sanayi alanları planlamaları veya kentsel planlamalar yapılacak alanlarda; enerji temini alt yapı çalışmalarının planlanması konusunda yüksek katma değerli çözümler üretiyoruz.​

Ulusal Elektrik İletim Sistemi ile koordineli bir şekilde planlama yapılması, buna bağlı olarak Elektrik Dağıtım Sisteminin plan-proje ve uygulamalarının yapılması; bu alandaki yatırımlar açısından orta ve uzun vadede çok önemli sonuçlar doğurabilmektedir.

 

Bu konular ele alınmadan yapılacak olan planlamalarda ise kısa ve orta vadelerde pek çok revizyonlara gidilebilir ve yüksek maliyetlere katlanılmak durumunda kalınabilir.

 

Bu durumların yaşanmaması için; enerjinin temini ve dağıtımı konularını önceleyen planlama uzmanlığımız ile yanınızdayız. 

bottom of page