top of page
Shop1.png

Ekolojik Konut Çözümleri

Çevre teknolojilerinin entegre olarak kullanıldığı, ahşap ve kompozit yapı malzemelerinden oluşan konutların,   plan-proje ve yapımlarının gerçekleştirilmesi; yakın geleceğimizin en önemli konularındandır.

Bu kapsamda doğal enerji kaynaklarının kullanıldığı ve atıklarının etkili şekilde değerlendirilebildiği, enerjinin verimli kullanımını başlangıç kabul eden konutların proje ve inşasını gerçekleştirme konusunda 20 yılı aşkın bir araştırma ve bilgi birikimi ile karşınızdayız.

Yapılarımızın ve kentlerimizin planlanmasında; "Enerji Mimarlığı" anlayışını önceleyen bir bakışla, toprağından güneşine, rüzgarından yağmuruna kadar doğanın cömertçe kullanımımıza bahşettiği  enerji kaynaklarını değerlendirmek suretiyle, iklimlendirmeden kullanım suyu ve enerji teminine kadar kendine yeten yapıların modellenmesini değerli buluyoruz.

Nüfusunun çok büyük bir oranının deprem kuşağındaki illerde yaşadığı Ülkemizde; depreme dayanıklı, yıkılmayan-öldürmeyen konutlar inşa edilmesi, Ülkemizin yetiştirdiği mühendis-mimar beyinleri açısından bir vazife olduğu şuuru ile doğal yapı malzemelerinden imal edilmiş, kendine yeter-enerjisini doğadan sağlayan konut çözümleri sunuyoruz.

bottom of page